Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Данія затвердила новий пакет допомоги для Миколаєва на 40 млн євро

13 Листопада 2023, 17:37

Данія оголосила про новий пакет допомоги Україні на суму 40 млн євро. Гроші спрямують на відновлення Миколаєва. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм Миколаївського міського головиОлександра Сєнкевича.

За його даними, міністри Олександр Кубраков та Ден Йоргенсен провели III засідання Керівного комітету партнерства між Миколаєвом та Данією, під час якого затвердили новий пакет допомоги від уряду Данії на суму 40 млн євро.

Зазначається, що допомогу направлять на підтримку енергопостачання та соціальної інфраструктури, а також муніципальної та громадської співпраці між двома країнами.

Міська рада також презентувала партнерам проєкти відновлення, які пропонуються до реалізації наступного року. Вони стосуються медичної галузі, сфери теплопостачання, а також безпекової складової. Окрема увага приділена розвитку бізнес- та інвестпартнерства між данськими й українськими підприємцями.

Загалом Данія від початку повномасштабного вторгнення надала Україні 1,5 млрд євро допомоги, з яких понад 60% направила на Миколаївщину.

Нагадаємо, Миколаївщина отримує будівельну техніку у межах співпраці з Кореєю.