Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Херсонщині поліцейські евакуювали маломобільного чоловіка разом із сином

13 Листопада 2023, 15:11

З Антонівки у передмісті Херсона, яка постійно перебуває під обстрілами ворожої армії, поліція евакуювала маломобільного чоловіка разом із 14-річним сином. Про це РеІнформ повідомляє з посиланнямна фейсбук поліції Херсонської області. 

Зазначається, що останнім часом ворог збільшив кількість як авіаційних, так і артилерійських та мінометних обстрілів по місту. Антонівка потерпає найбільше: там щодня фіксуються «прильоти» у приватні будинки, відсутня електроенергія, пошкоджена більша частина житлового фонду. Без нагальної потреби мешканці не виходять на вулицю, адже це вкрай небезпечно, а діти там не мають можливості навчатися.

Зважаючи на таку ситуацію, місцевий житель разом із неповнолітніми сином вимушені були покинути рідний дім. Історія їхньої родини дуже трагічна: минулого року внаслідок російської агресії загинула матір хлопчика. На вулиці, де розташований їхньої будинок, не залишилося жодної вцілілої домівки.

Працівники ювенальної превенції евакуювали сім’ю із зони обстрілів та доставили до більш безпечного пункту. Волонтери перевезуть батька з сином до Ірпеня, де вони проживатимуть у спеціальному центрі для маломобільних людей. Евакуйованим нададуть тимчасове житло, спеціальне медичне обслуговування для чоловіка, психологічну та юридичну допомогу, син буде навчатися та проводити дозвілля у безпечному середовищі.

Раніше ми розповідали, що з Купʼянського району Харківщини евакуювали 12 дітей.