Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Завдяки мікрогранту жителька Рівненщини відкрила клінінгову компанію

13 Листопада 2023, 9:29

Завдяки мікрогранту від урядової прогами єРобота жителька Сарн на Рівненщині Валентина Свиридон відкрила клінінгову компанію «Колібрі». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Рівненської обласної військової адміністрації.

«Дізналася про грантові можливості програми «єРобота» з офіційних публікацій на сторінках РівнеОДА. Зацікавилась, адже давно мріяла розпочати власну справу», – розповіла Валентина.

Вона ретельно підготувалася, прорахувала всі деталі та наважилась на написання бізнес-плану. Згодом подала заявку через портал «Дія». Після його перевірки обласним центром зайнятості, отримала запрошення на співбесіду, і в результаті – схвальне рішення.

А вже у липні отримала суму, зазначену у бізнес-плані, на власний грантовий рахунок. Після чого відкрила клінінгову компанію під назвою «Колібрі»: закупила обладнання, засоби для прибирання, працевлаштувала клінера і розпочала роботу.

«Клінінг мені здався саме тим, що просто необхідно у сучасному світі. Але це мав бути не просто клінінг, а компанія з філософією чистоти, якій можна довіряти та яка відповідатиме вимогам найвибагливіших клієнтів. Саме так народилася моя справа!», –– зазначила Валентина.

Наразі компанія надає послуги з генерального та постійного прибирання квартир та будинків, комерційних приміщень і екохімчистки м’яких меблів у Сарнах.

Нагадаємо, нещодавно в Бучі відкрили виробництво взуття та сумок завдяки гранту.