Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Миколаєві відкрили Офіс відновлення та розвитку

12 Листопада 2023, 13:57

У рамках діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва (РОМС) нещодавно в Миколаєві відбулося відкриття Офісу відновлення та розвитку. Про це РеІнформ повідомляє з посиланнямна фейсбук Миколаївської обласної державної адміністрації.

Зазначається, що під час відкриття представники Миколаївської ОВА, Королівства Данія та Програми розвитку ООН в Україні обговорили особливості координації діяльності з відновлення та розвитку громад та територій області.

Також мова йшла про нагальні потреби, наявні проблеми регіону та особливості роботи РОМС у Миколаєві.

Голова ОВА Віталій Кім зазначив, що тісна співпраця з Королівством Данія та ПРООН в Україні почалася ще з початку війни. Завдяки їхній підтримці вдалося відкрити таку потужну платформу для взаємодії, як Офіс відновлення та розвитку.

«Офіс відновлення та розвитку значно полегшує процес комунікації та взаємодії з нашими іноземними партнерами. Все, що ми вже встигли зробити для покращення життя жителів міста та області є результатом вашої небайдужості та бажання допомогти», додав він.

Зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні Олє Егберг Міккельсен та постійний представник Програми розвитку ООН в Україні Яко Сільє запевнили, що задля наближення дня нашої Перемоги, на яку очікують не тільки українці, інтенсивність підтримки буде лише зростати, а невтомна працяпосилюватись.

Нагадаємо, нещодавно стартувала грантова програма для мікро- та малого бізнесу в Миколаївській області.