Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Громади отримали від Євросоюзу 370 шкільних автобусів

10 Листопада 2023, 17:10

Під час нещодавнього візиту Президентки Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн до Києва громадам урочисто передали понад 370 автобусів для учнівства. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на офіційний сайт Офісу президента України.

У межах кампанії солідарності «Шкільні автобуси для України», яку започаткували восени 2022 року Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн і перша леді України Олена Зеленська, українські громади отримали понад 370 шкільних автобусів.

«Торік під час візиту до Європарламенту розповіла про цю потребу пані Президентці Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн. І ось українські громади отримують понад 370 автобусів. Це великий прояв солідарності. Це прямий маршрут у майбутнє дітей – їхнє та всієї країни – посеред війни. Ось що таке шкільні автобуси, ось чому вони важливі», – зазначила дружина Президента.

У межах цієї кампанії Європейська Комісія закупила 100 автобусів загальною вартістю приблизно 14 мільйонів євро. Державні та приватні організації в країнах-членах ЄС надали ще 271 автобус через Механізм цивільного захисту ЄС, яким керує Європейська Комісія.

Автобуси розподілять між громадами шести областей: Київської, Сумської, Миколаївської, Дніпропетровської, Львівської та Чернігівської.

Серед нових автобусів є також інклюзивні – з підйомниками для дітей, які користуються кріслами колісними. Такий транспорт допомагає забезпечувати рівний доступ до освіти всім дітям.

Нагадаємо, раніше Канада і ПРООН передали Чернігівщині чотири автобуси для соціальних послуг.

МІТКИ