Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На благодійному аукціоні на Прикарпатті зібрали майже 700 тис. грн для ЗСУ

10 Листопада 2023, 11:04

Нещодавно в Косові, що на Івано-Франківщині, на благодійному аукціоні зібрали до 700 тисяч гривень для потреб ЗСУ. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм очільниці Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлани Онищук.

«Близько 700 тисяч гривень для потреб Збройних сил України зібрали у Косові під час другого благодійного аукціону. На торги було запропоновано 78 лотів, з яких найдорожчим стала унікальна срібна монета «Видатні гетьмани України», – зазначила посадовиця.

Її передав батько військовослужбовця 96-ї зенітно-ракетної Київської бригади Олексія Глаголюка. Лот пішов за 80 тис. грн.

Фото: телеграм Онищук Світлана / Івано-Франківська ОДА (ОВА)

Також були представлені й витвори місцевих майстрів, ікони, дитячі роботи, військові атрибути з передової. На аукціоні діяла виставка-продаж творів мистецтва.

Отримані кошти передадуть на потреби 74 батальйону 102 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ Івано-Франківщини та для бійців Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Організаторами другого благодійного аукціону у Косові виступила ГО «Туристична Асоціація «Гуцулія» за підтримки голови Косівської РВА Наталії Кучми.

Нагадаємо, ВПО та інші мешканці Івано-Франківська можуть отримати грошову допомогу від Червоного Хреста.