Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Благодійний фонд «Душа України» будує в Албанії реабілітаційний центр для українських дітей

9 Листопада 2023, 17:26

Благодійний фонд «Душа України» будує в Албанії реабілітаційний центр для українських дітей, які постраждали внаслідок війни. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

Засновник фонду, американський художник Сергій Мельникофф розповів, що створив з уламків мін і снарядів, зібраних упродовж війни, скульптуру «Нескорена Україна» за ескізом великого Державного Герба України, який запропонований Президентом Володимиром Зеленським у законопроєкті №5712. Для створення експозиції були зібрані 1,5 тонни уламків, а сам процес тривав 60 днів.

Автор хоче продати скульптуру на міжнародному аукціоні «Сотбіс» або «Крістіз». Виручені кошти будуть спрямовані на будівництво в Албанії реабілітаційного центру для українських дітей, які постраждали внаслідок війни.

«Ми зараз будуємо дитячий реабілітаційний центр в Албанії для українських діток, які втратили кінцівки через війну. Влада Албанії виділила 2 гектари землі у заповіднику на березі Іонічного моря»,зазначив Мельникофф.

Крім того, БФ «Душа України» прагне, щоб завдяки відповідному реабілітаційному центру діти, які втратили батьків або прибули з дитячих будинків, могли знайти нові родини.

Нагадаємо, Албанія підтримала членство України в НАТО і готова приєднатися до декларації G7 про гарантії безпеки.