Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Завдяки гранту один із українських брендів одягу та взуття розширив виробництво

9 Листопада 2023, 16:21

Бренд одягу та взуття Miracle Kids відновив та розширив виробництво завдяки гранту від урядової програми єРобота. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Міністерства економіки.

Людмила Кирилова – співвласниця бренду. Перші кроки для неї були непростими: слід було розібратись, як працює фешн-індустрія.

Тільки почало все налагоджуватись, сталась епідемія ковіду, але криза дала новий поштовх – Miracle Kids об’єднав декілька магазинів дитячого одягу навколо себе. Саме в цей час Людмила вирішила створювати одяг не тільки для дітей, але й для їхніх батьків –– «сімейні луки».

Фото: фейсбук Міністерство економіки України

Новим викликом для бізнесу стала війна.

Про урядову грантову програму «Власна справа» Людмила дізналась від брата, який пішов захищати країну, і вирішила спробувати отримати грант. Він дозволив придбати нове обладнання, розширити виробництво та збільшити оберти бізнесу.

«Десь наприкінці березня 2022 я відкрила інстаграм магазину і побачила запити від клієнтів: Чи ви вже відкрились? Так я зрозуміла, що є попит і треба братись до роботи», — розповідає вона.

Нагадаємо, нещодавно в Бучі відкрили виробництво взуття та сумок завдяки гранту.