Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Миколаївщині відновили дитячу лікарню, пошкоджену ворогом

9 Листопада 2023, 15:49

На Миколаївщині відновлено дитячу лікарню, пошкоджену росіянами ще на початку війни. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство охорони здоров’я.

Зазначається, що це один із регіонів, який від початку війни перебував під безперервними артобстрілами та авіабомбардуваннями, внаслідок чого багато обʼєктів інфраструктури, в тому числі й медичної, пошкоджені або зруйновані вщент.

Відтак, лікарня зазнала значних ушкоджень під час ворожого обстрілу касетними боєприпасами. Було пошкоджено дахи, фасади будівель, вибиті вікна та ушкоджено двері.

Завдяки спільним зусиллям партнерів, волонтерів та місцевої влади, у лікарні вдалося повністю замінити склопакети, двері та здійснити поточний ремонт у місцях ушкоджень.

У МОЗ зазначили, що Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня має поліклініку, хірургічний корпус з відділенням онкогематології, реанімаційні відділення для новонароджених та дітей старшого віку, а також неонатальне відділення. Окрім того, є головний корпус, який включає неврологічне, гастро-ендокринологічне відділення, відділення реабілітації тощо та клініко-діагностичну лабораторію.

Вже понад півтора року медзаклад безперервно надає невідкладну медичну допомогу не лише дітям, а й дорослим, які постраждали внаслідок війни.

Наразі лікарня відновила свою роботу майже на 90 %. Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня є багатопрофільним медзакладом, тому медичні послуги тут можуть отримати до 200 тис. пацієнтів з усього регіону.

Від початку повномасштабної війни на Миколаївщині відновлено 68 медзакладів, ще 59 об’єктів –– відновлені частково.

Нагадаємо, що Миколаївщина отримує будівельну техніку у межах співпраці з Кореєю.