Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Дніпрі запрацював перший «Прозорий офіс»

9 Листопада 2023, 11:24

Нещодавно в Дніпрі запрацював перший «Прозорий офіс». Це надсучасна локація, фахівці якої надаватимуть понад 300 послуг. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака.

На першому поверсі надаватимуть соціальні послуги: призначення виплат і пільг оборонцям, переселенцям, багатодітним, малозабезпеченим родинам та людям з інвалідністю. Тут же консультують спеціалісти Пенсійного фонду, Центру зайнятості та юристи.

На другому поверсі –– ЦНАП з державними і обласними сервісами, включаючи «Я – ветеран».

Приміщення безбар’єрне. Тактильні та контрастні позначки для відвідувачів з порушеннями зору. Пандуси і поручні для людей, які пересуваються у кріслах колісних. Є й сурдоперекладачка. Вона завжди онлайн.

Заклад комфортний для дорослих та дітей. Діти можуть розважатися в ігрових кімнатах, поки батьки розв’язують нагальні питання.

Створили Офіс обласним та міським коштом. Роботи почали ще до повномасштабної війни. З агресією ворога українців, які потребують підтримки держави, побільшало. Тому вирішили завершити об’єкт.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині відкрили школу, відновлену за підтримки Євробанку.