Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Японське агентство міжнародного співробітництва відновило роботу свого офісу в Києві

8 Листопада 2023, 13:02

Японське агентство міжнародного співробітництва JICA відновило роботу свого офісу в Києві після перерви через повномасштабне вторгнення. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на NHK WorldJapan.

Агентство повернуло свій штатний персонал до Києва та відновило роботу в офісі, щоб прискорити допомогу Японії для відновлення України.

Із допомоги, яку японський уряд обіцяв Україні, JICA опікується проєктами на суму близько 170 мільярдів єн або понад $1,1 мільярда. Агентство вже надало генератори та технологічну допомогу для розмінування.

Тепер JICA планує використовувати свій київський офіс для надання підтримки в широкому спектрі сфер, включаючи сільське господарство та освіту, а також допомагати японським компаніям працювати в Україні.

Генеральний директор відділу Близького Сходу та Європи JICA Мацунага Хідекі зазначив, що персоналу організації важливо залишатися в Україні, щоб побудувати довірливі стосунки з місцевими партнерами.

Він також сказав, що в Україні високі очікування стосовно підтримки Японії, і що його агентство має намір максимально використати японський досвід після руйнівних катастроф у відбудові постраждалих від війни українських регіонів.

JICA відкрила київський офіс у 2017 році, але наприкінці січня 2022-го через війну тимчасово закрила його та евакуювала свій японський персонал. Відтоді фахівці агентства продовжували свою роботу віддалено з сусідньої Молдови та інших країн.

Нагадаємо, що Японія передасть Україні трансформатори та сонячні панелі.

МІТКИ