Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

LinkedIn запускає чат-бот зі штучним інтелектом для пошуку роботи

8 Листопада 2023, 11:49

LinkedIn представив чат-бот на основі штучного інтелекту, який називається «коучем для шукачів роботи». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на CNBC.

Доступ до нього почали надавати для деяких користувачів преміум-аккаунта.

Його користувачі можуть використати його, розглядаючи вакансію, вибравши одне з кількох запитань, таких як: «Чи підходжу я для цієї роботи?» і «Як я можу найкраще подати себе для цієї роботи?». Перше з них спонукає інструмент проаналізувати профіль і досвід користувача в LinkedIn і дати відповідь на кшталт: «Ваш профіль показує, що ви маєте великий досвід у сфері маркетингу та планування заходів, що відповідає цій посаді».

Крім того, чат-бот також вкаже на потенційні прогалини в досвіді користувача, які можуть зашкодити йому під час подачі заявки на роботу.

Також користувач може запитати, хто працює в компанії, після чого чат-бот надішле йому кілька профілів співробітників.

Запуск нового чат-боту пов’язаний з оголошенням LinkedIn про те, що кількість користувачів платформи перевищила 1 мільярд. Протягом декількох місяців компанія зосередила свою увагу на таких інструментах, як автоматизовані повідомлення рекрутерів, описи вакансій та поради щодо заповнення профілю на основі штучного інтелекту.

Раніше ми розповідали, як перевірити своє резюме.