Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Чернігів став побратимом французького та американського міст

7 Листопада 2023, 17:55

Нещодавно Чернігів підписав угоди про партнерство ще з двома містами: французьким Сен-Дені та американським містом Вайнт-Плейнс. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Чернігівську міську раду

«Чернігів продовжує працювати над розширенням мережі міст-партнерів. Ми вже підписали угоди про співпрацю з містами Жешув (Польща), Реймс (Франція), Аахен (Німеччина), Лаппеенранта (Фінляндія) і почали від них отримувати допомогу. Наприклад, цьогоріч діти наших військовослужбовців їздили на реабілітацію до Реймса, а також Сен-Дені, хоча партнерсто з останнім містом ще й офіційно не підписано, але співпраця вже триває. Я думаю, що у нас і надалі буде плідна взаємодія на благо наших громад», –– говорить в.о. міського голови Олександр Ломако.

  • Сен-Дені (Франція)

Налагодження співпраці між Черніговом та Сен-Дені триває вже протягом кількох місяців. Встановлення партнерства дасть можливість обмінюватися досвідом муніципального управління, здійснювати культурні та молодіжні обміни, розвивати співпрацю щодо реалізації спільних проєктів у різних галузях, додатково залучати фінансові ресурси для соціально-економічного розвитку Чернігова.

  • Вайнт-Плейнс (США)

За ініціативи міста Вайт-Плейнс налагоджено зв’язок між містами та проведено декілька офіційних онлайн зустрічей щодо співпраці та встановлення партнерства. Під час спілкування визначено напрямки, які можуть бути корисними та цікавими для обох громад. Зокрема, розвиток економічної співпраці, туризму, сталий розвиток.

Місто Вайт-Плейнс знаходиться у штаті Нью-Йорк і є потужним бізнес-центром, у якому зосереджені передові виробники та інвестиційні компанії. Загальна кількість населення, разом із приїжджими працівниками та гостями, може досягати 250 тис. осіб.

Нагадаємо, що переселенці з Донеччини можуть безкоштовно оселитися в будинках на Київщині та Чернігівщині.

МІТКИ