Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Спільними зусиллями – комфортні умови для статусних дітей

7 Листопада 2023, 16:58

Про це йшлося на черговому засіданні Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук — повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Учасники обговорили умови проживання вихованців інтернатних закладів, переміщених з Одеської та Миколаївської областей на Чернівеччину. Наразі три з них розміщені в одній з установ недержавної форми власності.

Серед іншого йшлося про перевірку умов перебування статусних дітей, загальний стан приміщень та їхню безпеку. Особлива увага – харчуванню, стану здоров’я дітей, роботі персоналу, а також вирішенню питань, які потребують тісної співпраці органів влади та благодійників.

За результатами засідання Національна соціальна сервісна служба отримала доручення забезпечити розміщення статусних дітей у закладах, які відповідають усім необхідним вимогам.

«Між державою і приватними установами, які прихистили дітей, мають складатися партнерські відносини. Маємо вибудовувати їх у руслі співпраці, добропорядності та чесності. Також не потрібно боятися проблемних питань, а об’єднуватися навколо їх вирішення. Адже всі наші діти потребують належної уваги держави», – наголосила Віцепрем’єрка.