Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українська книжкова поличка з’явилася у Національній бібліотеці Ірландії

7 Листопада 2023, 13:23

Нещодавно в Національній бібліотеці Ірландії (National Library of Ireland) у Дубліні з’явилася Українська книжкова поличка. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Посольства України в Ірландії. 

Зазначається, що це вже друга відкрита поличка в Ірландії, перша — у Міській бібліотеці Лімерику.

Віднині українські й україномовні книги будуть доступні будь-кому, хто має читацький квиток в NLI. Оформити його можна на вебсторінці бібліотеки за посиланням www.nli.ie.

Посол Лариса Герасько спільно з Директоркою NLI Одрі Вітті та Директоркою національного агентства «Література Ірландії» Шінейд Мак Еда презентували збірку української літератури у найбільшій науковій бібліотеці Ірландії.

Диппредставництво подякувало всьому колективові Національної бібліотеки Ірландії за співробітництво та сприяння у реалізації ініціативи «Українська книжкова поличка» Першої Леді Олени Зеленської.

Національна бібліотека Ірландії розташована за адресою: National Library of Ireland, 7-8 Kildare St, Dublin 2, D02 P638).

Проєкт «Українська книжкова поличка» реалізується за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської спільно з МКІП, Міністерством закордонних справ та Українським інститутом книги. У межах проєкту кожна закордонна громада може самотужки зібрати кошти та надрукувати книжки з макетів, наданих українськими видавцями, або закупити готові книги в українських дистрибʼюторів.

Нагадаємо, нещодавно така ж поличка з’явилася в Стамбулі.

МІТКИ