Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Не До краси»: в Україні запустили соціальний проєкт для жінок, які постраждали від війни

6 Листопада 2023, 13:33

L’Oréal Україна спільно з Національним реабілітаційним центром НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) запустили Всеукраїнський соціальний проєкт для жінок «Не До краси». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Першого медичного об’єднання Львова.

Його мета – допомогти жінкам позбутися слідів війни на обличчі і тілі та загоїти душевні рани.

«Серед постраждалих від війни чимало жінок, які щодня бачать у дзеркалі нагадування про пережите. Вони прагнуть стерти цю пам’ять зі своїх тіл та облич. Попри це часто чують фразу “головне, що жива”, у той час, як вони мають велике бажання повернути свою звичну красу та душевну рівновагу», – йдеться у повідомлені.

Кожна учасниця проєкту «Не До краси» отримає консультацію кваліфікованих спеціалістів із пластичної хірургії, естетичної медицини, ментального здоров’я та, за потреби, інших лікарів. У залежності від наслідків фізичної травми буде обрана індивідуальна тактика лікування: оперативні втручання, шліфування рубців, косметологічні процедури.

Крім того, із кожною учасницею працюватимуть спеціалісти з ментального здоров’я: пацієнтки матимуть змогу відвідати сеанси тілесно-орієнтованої та розмовної психотерапії, де їм допоможуть знову прийняти себе і своє тіло.

Усі ці послуги надаватимуться безкоштовно.

Для того, щоб стати учасницею соціального проєкту, необхідно заповнити заявку за посиланням.

Нагадаємо, що в Україні жінки можуть отримати допомогу від благодійного фонду.

МІТКИ