Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Рівненщині розпочав роботу перший Центр ментального здоров’я

6 Листопада 2023, 12:11

В області запустили перший Центр ментального здоров’я. Він працюватиме на базі Рівненського обласного центру психічного здоров’я населення за адресою: м. Рівне, вул. Дубенська, 64. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук обласної військової адміністрації.

Його відкрили у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка реалізується за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

У Центрі передусім обслуговуватимуть військових, їхні сім’ї, родини загиблих та переселенців. Проте послугу з підтримки ментального здоров’я може отримати кожен.

Фахівці готові надавати консультації усім, хто цього потребує, особливо якщо у людини  виникли такі симптоми як: тривога, порушений сон чи апетит, дратівливість, агресія, коливання настою, небажання займатися повсякденними справами.

А якщо у сім’ї є людина із розладами психічного здоров’я і рідні не знають, як правильно себе поводити, як підтримати, що запитати та як розпізнати погіршення стану здоров’я, куди і до кого необхідно звертатися, то на ці всі запитання зможуть відповісти у Центрі ментального здоров’я.

Телефон для запису: (067) 292-96-81.

Діти, віком від 14 років можуть звертатися за консультацією у Центр ментального здоров’я самостійно без супроводу батьків чи опікунів.

Нагадаємо, що в Полтаві для ВПО працює реабілітаційний центр із відновлення ментального здоров’я.