Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Буковині відкриють реабілітаційний центр для поранених військових Recovery

6 Листопада 2023, 10:51

У Чернівецькій області відкриють реабілітаційний центр для поранених військових Recovery. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Руслана Запаранюка.

Нещодавно меморандум про партнерство та співпрацю підписали Чернівецька обласна військова адміністрація, Чернівецька обласна рада та проєкт RECOVERY Віктора й Олени Пінчуків. Ним передбачено створення інноваційного реабілітаційного центру потужністю до 50 ліжок для поранених захисників і захисниць України.

Зазначається, що за кошти проєкту заплановано ремонт одного з ключових госпіталів Буковини, де розміститься центр. У цьому реабілітаційному центрі надаватимуть медичні послуги, психологічну реабілітацію, будуть створені комфортні умови для пацієнтів, лікарів та відвідувачів із дотриманням принципів безбар’єрності для потреб маломобільних груп населення.

Проєкт Recovery спрямований на розбудову галузі реабілітації в Україні, що передбачає створення національної мережі інноваційних центрів, міжнародні освітні програми для фахівців і складне протезування військових за кордоном у випадках, коли це неможливо в Україні.

Зараз працює вже 7 реабілітаційних центрів Recovery, що надають безкоштовні послуги в Києві, Львові, Вінниці, Одесі та у Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що в Полтаві для ВПО працює реабілітаційний центр із відновлення ментального здоров’я.