Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Кропивницькому діє гуманітарний хаб для переселенців з Покровського району та Бахмута

5 Листопада 2023, 15:21

Він має назву «Єднання». Тут переселенці з Покровського району та міста Бахмут Донецької області забезпечують гуманітарною допомогою та предметами першої необхідності. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Суспільне.

Хаб запрацював 1 березня 2023 року. З травня, коли підписали меморандум про співпрацю з Бахмутською міською радою, допомагають і тим, хто переїхав у місто з Бахмута.

Наразі в хабі зареєструвались понад три тисячі ВПО з цих громад. За вісім місяців їм видали понад п’ять тисяч продуктових наборів, півтори тисячі гігієнічних наборів, тисяча родин отримали непродовольчі товари.

«Люди до нас зверталися щодо евакуаційних потягів з Донецької області, приїжджали до Кіровоградської області. Велика кількість людей потребували гуманітарної допомоги. Ми працюємо з розселенням у місцях компактного проживання, отримання гуманітарної допомоги, доступом до соціальних послуг», – зазначає керівниця ХАБУ Ольга Гребенькова.

Зазначається, що видають допомогу переселенцям з Донеччини після оповіщення в телеграм-каналі організації. Крім харчів та речей, від благодійників отримують ліки та медичне приладдя для людей із травмами й порушеннями опорно-рухового апарату.

Якщо мають можливість, допомагають людям із працевлаштуванням. З 1 листопада їм надаватимуть послугу соціальної швачки.

«Послуга безкоштовна. Це дрібний ремонт. Якщо матимемо гроші, буде ще послуга “Чоловік на годину” –– прибити полицю, відремонтувати кран тощо», – йдеться у повідомлені.

Гуманітарний хаб працює у будні з 9:00 до 17:00.

Нагадаємо, що в Кропивницькому діє соціальний гардероб для переселенців.

МІТКИ