Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Львівщині відремонтують понад 20 об’єктів, де будуть жити переселенці

5 Листопада 2023, 13:21

Житло для вимушених переселенців було і залишається одним із пріоритетів в роботі Львівської ОВА та першочерговими видатками з обласного бюджету, зумовленими війною. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Львівську обласну військову адміністрацію.

Наразі в регіоні зареєстровані 230 тисяч ВПО, з них понад 64 тисячі – діти. Крім цього, область прийняла найбільшу кількість релокованих підприємств, а це більше ніж 5 тисяч евакуйованих працівників.

«Ці люди забезпечені місцями тимчасового проживання в закладах соціальної інфраструктури та у приватному секторі», – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

З урахуванням нагальної необхідності у вирішенні проблеми з житлом для переселенців торік департамент розробив нову обласну Програму реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області.

Відтак за рахунок коштів програми будують та ремонтують 23 об’єкти з можливістю створення додаткових 1424 місць для ВПО. На це з обласного бюджету затвердили 189,8 млн грн.

Крім того, ОВА налагодила співпрацю з 23 донорськими організаціями. Вони надали 394,6 млн для проведення ремонтних робіт на 104-х об’єктах.

Нагадаємо, що підприємці зі Львівщини й Івано-Франківщини можуть отримати гранти на відновлення релокованого бізнесу.