Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Штати закликають ООН забезпечити гуманітарні потреби України, що зростають

5 Листопада 2023, 8:35

Сполучені Штати закликали країни-члени ООН забезпечити пакет фінансування гуманітарних потреб України, які продовжують зростати в умовах російських атак на критичну інфраструктуру перед зимовими холодами. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

«У той час, як загарбницька війна Росії триває, гуманітарні потреби України продовжують зростати, в тому числі потреби в додатковому ремонті житла, утепленні, зимовому одязі та продовольчій допомозі, а також захисті систем водопостачання і водовідведення від замерзання та захисті вразливих груп, особливо в прифронтових районах», — наголосив заступник постійного представника США при Організації посла Роберт Вуд США.

Він зауважив, що рф продовжує атаки на критично важливу інфраструктуру нашої держави, особливо на об’єкти теплопостачання, енергомережі та зернові сховища.

Він нагадав, що в плані ООН на зимовий період передбачене виділення 435 мільйонів доларів, щоб забезпечити понад 1,7 мільйона цивільних людей в Україні теплом та продовольством.

«Ми закликаємо міжнародну спільноту забезпечити задоволення закликів ООН щодо фінансування (цих потреб – ред.)», — наголосив американський дипломат.

Він запевнив, що прихильність Сполучених Штатів підтримці України залишатиметься твердою.

Нагадаємо, ООН виділяє 123 мільйони доларів на зимову підтримку українців.

МІТКИ