Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В одній із громад Херсонщини продовжує працювати «Армія відновлення»

5 Листопада 2023, 7:57

У Дар’ївській громаді продовжує працювати «Армія відновлення». У рамках цієї урядової програми безробітних залучають до суспільно корисних робіт. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм Херсонської обласної військової адміністрації.  

Зазначається, що до проєкту долучилися люди, які не мають роботи та мешкають у Федорівці, Дар’ївці, Лиманці та Микільському.

Вони займаються розбором завалів та відновленням пошкоджених будинків, благоустроєм територій, облаштуванням укриттів та пунктів незламності, розвантаженням гуманітарної допомоги, а також  допомогою людям з інвалідністю й людям похилого віку.

Проєкт започаткований у вересні Херсонським обласним центром зайнятості. Фінансування робіт здійснюється коштом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Долучитися до «Армії відновлення» можна звернувшись до Херсонської філії Херсонського ОЦЗ за телефонами: (067) 5885651 або (095) 8813664.

Раніше ми розповідали скільки безробітних вже залучено до суспільно корисних робіт в рамках проєкту «Армія відновлення».