Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Міжурядова українсько-молдовська комісія з питань торговельно-економічного співробітництва: результати роботи

3 Листопада 2023, 17:02

На спеціальній нараді було обговорено стан виконання домовленостей, досягнутих за результатами зустрічі співголів Міжурядової українсько-молдовської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції.

Зокрема, гостро стоїть питання щодо збереження тарифів на транспортування природного газу територією Республіки Молдова на поточному рівні.

Ірина Верещук доручила Міненерго та Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, провести відповідні консультації з молдовською стороною.

Крім того, продовжується робота над прискоренням розгляду молдовською стороною проєкту Угоди про спільне обслуговування ліній електропередач. А також – Меморандуму про запровадження системи попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-молдовському кордоні.

Віцепрем’єрка доручила адміністрації Держприкордонслужби направити молдовській стороні для опрацювання проєкт Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про пункти пропуску через українсько-молдовський державний кордон.

МІТКИ