Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Кабмін у півтора рази збільшив оплату за участь в «Армії відновлення»

3 Листопада 2023, 16:08

Уряд підвищив оплату праці за виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту «Армія відновлення» у півтора рази – до 10 050 грн. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

Зазначається, що оплата за виконання суспільно корисних робіт за відпрацьований повний місяць збільшується з 6700 грн до 10 050 грн. З 1 січня 2024 року вона зросте до 10 650 грн, з 1 квітня 2024 року – до 12 000 грн.

«Армія відновлення» –– це проєкт, який запустили восени минулого року для того, щоб фінансово підтримати людей, які тимчасово втратили роботу. Їм надають можливість долучитись до виконання суспільно корисних робіт та отримувати за це оплату від держави у розмірі мінімальної зарплати.

За майже рік дії цього проєкту до таких робіт було залучено понад 62 тисячі безробітних в 19 регіонах.

Нагадаємо, види суспільно корисних робіт залежать від потреб конкретного регіону. Керівництво областей визначає, які роботи потрібні в регіоні, повідомляє про це Центр зайнятості, який пропонує безробітним, що стоять на обліку в центрі, долучитись до виконання таких робіт. Із цими людьми укладається строковий трудовий договір на період виконання робіт.

Найчастіше безробітних залучають до:

  • робіт із забезпечення життєдіяльності громадян, що постраждали внаслідок бойових дій;
  • розвантаження, фасування та доставки гуманітарної допомоги;
  • надання громадянам соціальних послуг у місцях зосередження внутрішньо переміщених осіб тощо.

Нагадаємо, що майже 2200 людей хочуть приєднатися до відновлення України.