Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Понад 90 тисяч власників житла отримають компенсацію за прихисток ВПО у вересні

3 Листопада 2023, 8:13

У межах реалізації проєкту «Прихисток» за вересень цього року планується виплатити 105,5 мільйона гривень 90 811 власникам житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Зазначимо, що за програмою «Прихисток» передбачена компенсація у розмірі близько 450 гривень на місяць (14,77 гривні у день) за безоплатне розміщення одного ВПО. Компенсація виплачується за рахунок коштів Товариства Червоного Хреста України.

Окрім власників житла або їхніх представників, зазначена компенсація може надаватися орендарям житла державної або комунальної власності.

Щоб взяти участь у цій програмі, необхідно зареєструватися на сайті «Прихисток» і розмістити оголошення про надання тимчасового житла внутрішнім переселенцям.

Нагадаємо, що відповідальним міністерством за реалізацію проєкту «Прихисток» Уряд визначив Мінреінтеграції.

Тож якщо маєте питання щодо програми «Прихисток» або виплат компенсації, звертайтеся до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію за коротким номером: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером: (066) 813-62-39.