Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Через безпекову ситуацію у низці населених пунктів Харківщини запровадили примусову евакуацію дітей

2 Листопада 2023, 16:20

Рішення Харківської ОВА одностайно підтримали члени Коордштабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Через складну безпекову ситуацію на Харківщини схвалено примусову евакуацію 275 дітей з їхніми родинами із 66 населених пунктів. Її проведуть із Кіндрашівської, Куп’янської, Курилівської, Петропавлівської, Дворічанської та Вільхуватської територіальних громад Куп’янського району Харківської області.

Таку евакуацію планують провести протягом 45 діб.

Евакуйовані діти в супроводі одного з батьків або ж законного представника будуть забезпечені безоплатним прихистком, гуманітарною допомогою, психологічною підтримкою тощо.

Для здійснення евакуації з Харківщини розгорнуто збірний і приймальний пункти евакуації.

Ірина Верещук під час наради з обговорення цього питання висловила подяку всім, хто долучився до процесу евакуації дітей із небезпечних районів.

Нагадаємо, що евакуація здійснюється безкоштовно. Для попереднього запису необхідно звернутися до місцевих органів влади.

Охочі евакуюватися з територій, наближених до лінії фронту, можуть цілодобово телефонувати за номером гарячої лінії Харківської ОВА: 0 800 339 291.

Також про бажання евакуюватися можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або ж написати нам у месенджери WhatsApp/Telegram/Viber на номер: (096) 078-84-33.

МІТКИ