Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Київщині за підтримки Швейцарії збудували новий медичний пункт

2 Листопада 2023, 13:56

Швейцарія допомогла збудували новий пункт надання медичної допомоги у селі Мощун Гостомельської громади. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Децентралізація.

Зазначається, що торік навесні село Мощун було полем справжньої битви, наслідком чого стала тотальна руйнація більшості будівель у селі. Пункт надання медичної допомоги також серйозно постраждав під час бойових дій.

У межах реалізації проєкту «Відновлення медичної інфраструктури в громадах» у Мощуні замість старого і пошкодженого медичного пункту побудували новий, оснащений сучасним медичним обладнанням.

Це сталося завдяки підтримці Швейцарії. Відтепер лікарі громади зможуть надавати якісніші медичні послуги та приділяти увагу більшій аудиторії пацієнтів.

«Наш ФАП був зруйнований і непридатний для надання медичних послуг, а люди, які тут жили і які повернулись до своїх домівок, потребували особливої уваги, забезпечення медичними послугами, тому що їхній стан, як фізичний, так і психологічний, був не в нормі… Завдяки швейцарським партнерам у нас все вийшло»,розповіла директорка медпункту Олена Юзвак.

Нагадаємо, на Київщині відкрили першу чергу «Містечка Хансена» для родин, які втратили житло через війну.