Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Україна та Польща розробляють план для розв’язання проблем бізнесу

2 Листопада 2023, 11:58

Спільна українсько-польська робоча група працюватиме над створенням спеціального плану дій для розв’язання проблем участі польського бізнесу у відбудові України та українського бізнесу в Польщі. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінвідновлення.

Зазначається, що потенційні проблеми польського бізнесу в Україні –– це переважно загальні проблеми будь-якого іноземного бізнесу, що братиме участь у відбудові. Спеціальний план дій допоможе виявляти ці проблеми та швидко їх вирішувати.

Для розробки плану буде створено спільну українсько-польську робочу групу з долученням представників інших міністерств та відомств.

Під час зустрічі заступниці міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександри Азархіної з держсекретаркою міністерства розвитку та регіональної політики Польщі Ядвігою Емілевич було обговорено продовження співпраці у сфері регіональної політики. Йдеться про підтримку під час створення відповідних стратегічних документів та оновлення Державної стратегії регіонального розвитку.

Польська сторона зазначила, що планує запровадити навчання для представників української сторони у сфері регіональної політики наступного року.

Нагадаємо, що Польща страхуватиме інвесторів, зацікавлених у відбудові України.