Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Данська компанія передала Чернігівщині твердопаливні котли

28 Жовтня 2023, 13:34

Нещодавно компанія Rockwool доставила для Іванівської та Киїнської громад Чернігівської області 100 твердопаливних котлів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Чернігівську обласну військову адміністрацію.

Зазначається, що Київській територіальній громаді передали 21 твердопаливний котел та 3 газові, а Іванівська громада отримала 79 котлів.

Їх надіслали представники данської компанії Rockwool. Котли мають різну потужність: від 15 до 25 кВт. Отримають їх жителі громад, чиї будинки постраждали внаслідок активних бойових дій минулого року.

«Rockwool залишається нашим надійним партнером та продовжує надавати надзвичайно важливу допомогу мешканцям Чернігівщини. Компанія вже допомогла забезпечити генераторами об’єкти критичної та соціальної інфраструктури області, доставляла мінеральну вату в Іванівську та Киїнську громади. Цього разу мешканці згаданих громад отримають котли»,зазначив перший заступник начальника ОВА Костянтин Мегем. 

Крім того, данські партнери вкотре доставили утеплювач для Чернігівської політехніки – 12 палет мінвати для утеплення фасадів гуртожитків.

Нагадаємо, що УВКБ ООН і Чернігівська ОВА посилюють співпрацю у сфері відбудови та підтримки населення.