Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Буча скористається досвідом Хіросіми при відбудові міста

20 Жовтня 2023, 18:03

Буча, що на Київщині, прагне налагодити співробітництво з японським містом Хіросіма, яке постраждаловід атомного бомбардування наприкінці Другої світової війни, та скористатись його досвідом відбудови й відновлення після масштабних руйнувань. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Kyodo News.

Зазначається, що попри відмінності ситуації в обох містах, вони обидва стали «символами війни» і досвід відбудови Хіросіми був би дуже цінним для міста з Київщини.

У міській владі Хіросіми висловили готовність співпрацювати з Бучею, зауваживши, що обміни та спільна робота сприятимуть розвитку обох міст. Важливу роль у цьому має відіграти ініціатива «Мери за мир», яку очолює Хіросіма. До цієї неурядової організації входять понад 8 тисяч міст зі 166 країн і регіонів світу, в тому числі Київ, Буча та ще ряд українських міст.

У міськраді українського міста сподіваються в майбутньому стати містом-побратимом Хіросіми. Місто на околиці Києва вже має кілька побратимських відносин, насамперед у Європі, багато з яких були встановлені після російської окупації.

Нагадаємо, у Бучі почали реконструкцію ще одного багатоквартирного будинку.