Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук провела нараду за результатами роботи Міжурядової українсько-молдовської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва

20 Жовтня 2023, 9:47

У ній взяли участь представники Мінреінтеграції, Посольства України в Республіці Молдова, Мінінфраструктури, Мінагрополітики, Мінекономіки, Міненерго й інші. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт відомства.

На нараді відзвітували про стан виконання домовленостей, досягнутих за результатами зустрічі співголів Міжурядової українсько-молдовської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яка відбулася 29 вересня в місті Одеса.

Наразі на погодженні у молдовської сторони перебуває проєкт Угоди про спільне обслуговування ліній електропередач та Меморандум про запровадження системи попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-молдовському кордоні.

Молдовській стороні направлені пропозиції щодо внесення змін до проєкту Угоди про пункти пропуску через українсько-молдовський державний кордон і спрощений пропуск громадян.

Також з молдовською стороною опрацьовується визначення спільного статусу для пункту пропуску «Ямпіль – Косеуць» та місця його будівництва на території України.

Триває підготовка до проведення зустрічі, на якій планується обговорити розробку законодавчих актів та спільних методик проведення досліджень у сфері санітарних та фітосанітарних заходів.

«Маємо прискорити всі процеси й активізувати зусилля для виконання досягнутих домовленостей і налагодження ефективної співпраці з молдовською стороною», – резюмувала Віцепрем’єрка.