Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В одному із селищ на Одещині, яке постраждало від обстрілів, відремонтували будинки на 7 млн доларів

18 Жовтня 2023, 19:00

На відновлювальні роботи в селищі Чабанське Білгород-Дністровського району, де від російського обстрілу постраждали 69 домоволодінь, витрачено 7 млн грн. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм голови Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера.

За його словами, в селищі від ворожого обстрілу, який стався 4 місяці тому, постраждали 69 будинків. Дванадцять власників помешкань отримали грошову допомогу в рамках програми «єВідновлення» на внутрішні ремонти. Ще двоє господарів зруйнованих будинків вирішили скористатися житловими сертифікатами.

«На відновлювальні роботи витрачено 7 млн грн, ще на 3 млн грн планується придбання будинків людям, чиї домівки зруйновано вщент», –– додав він.

За словами голови ОВА, наразі тривають роботи з відновлення чотирьох будинків. В них утеплюють фасади та облаштовують загороджувальні конструкції.

Кіпер зазначив, що ремонтно-відновлювальні роботи проходять за кошти обласного бюджету, територіальних громад і з допомогою Міжнародної організації ООН.

Нагадаємо, що в одеському хабі переселенці з Луганщини можуть отримати ряд послуг.

МІТКИ