Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Києві триває міжнародний Форум із психічного здоров’я

18 Жовтня 2023, 18:09

Україна вперше приймає такий захід, який триватиме з 18 до 20 жовтня. В ньому беруть участь представники державнихорганів, неурядових установ та міжнародних організацій. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Участь у відкритті Форуму взяли Віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, Представник ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт, Координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун та в.о. заступника директора Місії USAID в Україні Джефрі Лерер.

Форум став платформою для обміну ідеями та досвідом, а також спільного навчання. Учасники визначать шляхи розвиткуохорони психічного здоров’я, зокрема в умовах гуманітарної кризи.

Протягом роботи Форуму будуть розглянуті теми підвищення обізнаності про психічне здоров’я, а також реагування напотреби населення під час надзвичайних гуманітарних ситуацій.

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук виступила із вітальним словом на відкритті Форуму.

«Співдія важлива не лише на національному, а й на міжнародному рівні. Обмін досвідом, координація зусиль — це все длятого, аби всі гуманітарні ресурси, які спрямовуються в Україну, йшли туди, де у них є найбільша потреба. Дякую партнерамі друзям України, які підставили плече у часи випробувань. Дякую Першій леді за таку надважливу ініціативу», —наголосила посадовиця.

Нагадаємо, міжнародний Форум із психічного здоров’я проводиться в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яка впроваджується під патронатом Першої леді Олени Зеленської.

До організації Форуму також долучилися Всесвітня організація охорони здоровʼя та Координаційний центр із психічногоздоров’я при Уряді України.