Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Опитування: Українці найбільше довіряють ЗСУ, Президенту, рятувальникам та СБУ

18 Жовтня 2023, 10:12

Нове опитування Центру Разумкова зафіксувало підтримку українцями Президента, Збройних сил, СБУ, прикордонників та рятувальників. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Разумков Центр.

Відтак, згідно з даними дослідження, Президенту Володимиру Зеленському довіряють 75% українців. Він очолює рейтинг довіри до персоналій.

Фото: Разумков Центр

Також серед лідерів довіри до конкретних осіб є очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім (64%), волонтер Сергій Притула (51%), голова СБУ Василь Малюк (34%) та інші.

Якщо говорити про довіру до Збройних Сил України, то вона становить 93%. Також серед лідерів з переліку державних інституцій: ДСНС (83%), прикордонна служба (76,5%) та Служба безпеки України (66%).

СБУ користується найбільшим рівнем довіри серед правоохоронних органів. Наступною йде Національна поліція із показником 57% українців.

Довіра до інших правоохоронних та антикорупційних органів значно менша: НАБУ – 29%, САП – 28%, НАЗК – 27%.

Опитування проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 21 по 27 вересня 2023 року в рамках Програми сприяння громадській̆ активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст опитування є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США. Опитано 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Раніше ми розповідали, що понад 60% українців вважають, що справи в країні рухаються у правильному напрямку.