Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Кіровоградщині облаштували гуртожиток для переселенців

15 Жовтня 2023, 17:32

У місті Бобринець переселенцям, в яких немає можливості сплачувати за оренду житла, пропонують кімнати в гуртожитку. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Суспільне.  

Зазначається, що ремонт в гуртожитку Бобринецького ліцею робили з листопада минулого року. Розрахований він на 59 місць. Жити тут зможуть учні ліцею з навколишніх сіл та переселенці.

«Нині маємо замовлення на сім місць від учнів ліцею, а також на проживання дітей разом з батьками-переселенцями. На сьогоднішній день – це одна сім’я. Але ми подали оголошення і я думаю, що у подальшому мешканців нашого гуртожитку стане більше» – розповів директор Володимир Карпук.

У гуртожитку 20 кімнат. Тут відремонтували туалети та душові. Поміняли вхідні двері, вікна, а також підключили бойлери для обігріву води. У кімнатах встановили по два або три ліжка, є стіл, шафа і тумбочки.

«Ці меблі були закуплені та доставлені за рахунок ACTED і ЮНІСЕФ – це дві активні гуманітарні місії, які нам постійно допомагають. На один бокс –– це вважається чотири кімнати – буде окрема душова кабіна і туалет», – говорить заступник міського голови Бобринця Євгеній Кулик. 

З бюджету громади на ремонт виділили 414 тисяч гривень. На яку суму надали допомогу донорські організації, рахують. У Бобринці живуть переселенці з Донецької, Миколаївської та Херсонської областей.

Нагадаємо, ВПО у Київській, Черкаській та Кіровоградській областях можуть отримати грошову допомогу на оренду житла.

Фото: Суспільне Кропивницький