Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Чернівцях два садочки, де жили ВПО, відновлюють роботу

15 Жовтня 2023, 14:11

Більше року у садочках проживали внутрішньо переміщені особи, а два останні місяці тут тривав ремонт укриттів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Медіа агентство АСС.

Мова йде про заклад дошкільної освіти №39 «Ясочка», що на вул. Глибоцькій, та заклад дошкільної освіти №50 «Росинка», що на вул. Вокзальній.

Із початку війни заклади призупинили роботу, адже не мали укриттів. У них до серпня 2023 року проживали внутрішньо переміщені особи.

Ремонт найпростіших укриттів тривав у дитячих садочках впродовж серпня та вересня. Були вивільнені підвальні приміщення, проведений капітальний ремонт: перекриття, вентиляція, світло, біотуалети, кулери з водою. Облаштовані укриття перевірила відповідна комісія і 9-10 жовтня вони розпочали приймати дітей.

Також наразі триває ремонт укриття у ЗДО №18 «Вишиваночка», що на вул. Сторожинецькій, і цей заклад теж невдовзі відкриється. Тут так само проживали внутрішньо переміщені особи. А у ЗДО №9 «Розквіт», що на проспекті Незалежності також триває капітальний ремонт, в тому числі облаштовується укриття.

Нагадаємо, у Черкасах відремонтували дитячий садок, у якому проживатимуть переселенці.