Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Окупанти розробили методичку для вчителів про те, як треба брехати дітям про Крим

15 Жовтня 2023, 10:43

На тимчасово окупованих територіях України ворог проводить позакласні заняття на тему незаконної окупації Криму в 2014 році. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Центр національного спротиву.

Зазначається, що в розпорядженні ЦНС опинилася методичка, за допомогою якої окупанти мають «промивати мізки» школярам 10-11 класів.

Згідно з нею, до «возз’єднання Криму з російською федерацією» призвели виключно дії місцевого населення, яке начебто було незадоволене політикою українського уряду.

Крім того, школярам розповідають про нібито «протести» людей та створеннями ними «загонів місцевої самооборони». Однак немає жодної згадки про так званих «зелених чоловічків» –– військовослужбовців зс рф без розпізнавальних знаків на формі, які за допомогою бронетехніки захопили контроль над півостровом.

Таким чином, ворог вчергове переписує історію, викреслюючи з неї всі факти, які не вписуються у пропагандистські наративи про «добровільну» окупацію Криму. Загалом, ці позакласні заняття є лише однією з численних складових розгалуженої машини російської пропаганди та дезінформації.

Нагадаємо, загарбники безуспішно намагаються набрати студентів до своїх фейкових вишів.