Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Кривому Розі для переселенців відкрили швейну майстерню

12 Жовтня 2023, 16:21

Нещодавно в Кривому Розі на базі місцевого фахового коледжу Державного університету економіки і технологій відкрився робітничий простір для внутрішньо переміщених осіб –– швейна майстерня. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради.

Зазначається, що тут переселенці можуть відремонтувати та пошити власні речі чи постільну білизну, рушники тощо. Хто не вмів шити, але має бажання, то його навчать.

 Майстерню відкрили за підтримки міжнародних партнерів: Гуманітарного фонду для України (UHF) Управління ООН з координації гуманітарних справ/OCHA Ukraine, Громадської організації «Проліска».

Зазначається, що з початку війни Криворізький фаховий коледж у своєму гуртожитку прийняв понад 300 вимушених переселенців. На сьогодні тут проживає 137 людей, із них 36 –– діти. Більшість –– переселенці з Херсонської та Миколаївської областей.

У приміщеннях гуртожитку обладнані ігрові та навчальні зони, куточки для творчості та спорту. Крім того, дорослим і дітям надається психологічна допомога, юридичні консультації, професійна допомога лікарів.

Раніше ми розповідали, де в Кривому Розі переселенці можуть отримати безкоштовну правову допомогу.

Фото: фейсбук Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради

МІТКИ