Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Російські війська посилюють мінування на Запоріжжі

12 Жовтня 2023, 14:25

Російські війська посилюють мінування в районі селищ Роботине-Вербове та намагаються скувати українські війська на ділянках фронту подалі від західної частини Запорізької області. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Інститут з вивчення війни.

Зазначається, що ворожі мілблогери стверджують, що російські війська почали мінувати раніше очищені ділянки на лінії Роботине-Вербове (10 км на південь – 18 км на південний схід від Оріхова).

А відомий пов’язаний із Кремлем блогер стверджував, що загарбники посилили тактичні наступальні операції на кількох ділянках фронту за межами Запорізької області, щоб розтягнути українську оборону.

Речник Таврійського угруповання військ ЗСУ полковник Олександр Штупун заявив, що російські війська намагаються скувати українські сили на Авдіївському та Мар’їнському напрямках та не дати їм перекинути резерви на Запорізький напрямок.

Геолокаційні кадри, опубліковані 8 жовтня, показують, що наші сили досягли обмежених успіхів на північ від Новопрокопівки (14 км на південь від Оріхова), а російський військовий стверджував, що українські сили також просунулися біля Копані (10 км на південний захід від Оріхова).

Нагадаємо, що близько 40 компаній наразі готуються до сертифікації з розмінування територій України.