Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Львові презентували книгу про найбільші воєнні злочини Росії проти України

11 Жовтня 2023, 10:41

У межах 30-го Lviv BookForum у Львівській міськраді презентували книгу «Найстрашніші дні мого життя». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

Це видання – збірка репортажів проєкту «Свідчить Україна» (The Reckoning Project) про найбільші воєнні злочини першого року повномасштабного вторгнення.

«Під час своєї роботи ми як журналісти зібрали надзвичайні історії, які є людським обличчям цієї війни. До прикладу, Ангеліна Карякіна сама була вагітною, коли писала свідчення жінок, які були у зруйновану пологовому будинку в Маріуполі, а Олексій Радинський зібрав неймовірні факти екоциду в Чорнобильській зоні. Ми вирішили ці історії об’єднати в книгу, бо вважаємо, що людське обличчя війни –– це найкращий спосіб для світу зрозуміти реальну ситуацію в Україні», – зазначила військова кореспондентка, виконавча директора The Reckoning Project Джанін ді Джованні.

«Найстрашніші дні мого життя» – це розмова про те, як справедливість в Україні може дати відсіч безкарності у всьому світі та запобігти майбутнім трагедіям.

Як зазначають автори, ця книжка є своєрідним історичним документом. Журналісти, аналітики, юристи, які є частиною The Reckoning Project, у цих матеріалах показують тяглість злодіянь і досвід інших російських злочинів – йдеться як і про історичну перспективу, так і про інші країни: Сирію, Чечню.

Серед співавторів книги: Наталя Гуменюк, Джанін ді Джованні, Віра Курико, Світлана Ославська, Олексій Радинський, Ангеліна Карякіна, Олена Ніжельська, Анна Цигима, Сейбра Айрес, Надія Бурдєй, Ірина Лопатіна, Енн Епплбом, Пітер Померанцев.

Нагадаємо, нещодавно було створено новий додаток з аудіокнигами українських авторів.

МІТКИ