Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українська книжкова поличка з’явилася у Стамбулі

11 Жовтня 2023, 9:17

Нещодавно в Стамбульському університеті відкрили другу книжкову поличку в Туреччині. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Генерального консульства України в Стамбулі.

«Це дуже символічно, адже саме в Стамбульському університеті функціонує перша і єдина в Туреччині спеціальність української мови і літератури. Створення Української книжкової полички в університеті є важливим кроком у сприянні культурному обміну та популяризації української літератури серед студентів та співробітників університету», зазначив генеральний консул України Роман Недільський на урочистому відкритті.

Зазначається, що до заходу долучились викладачі та студенти відділення україністики Стамбульського університету, а також члени української громади в місті.

«Робимо все, аби книги українською і книги про Україну стали доступні для всіх! Дякуємо Ректору Стамбульського університету Осману Бюленту Зюльфікару за підтримку і плідну співпрацю», — додали у Генконсульстві.

Проєкт «Українська книжкова поличка» реалізується за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської спільно з МКІП, Міністерством закордонних справ та Українським інститутом книги. Кожна закордонна громада може самотужки зібрати кошти й надрукувати книжки з макетів, наданих українськими видавцями, або закупити готові книги в українських дистрибʼюторів.

Нагадаємо, нещодавно така ж поличка з’явилася у Національній бібліотеці Латвії.