Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Закарпатті виховуватимуть собак-терапевтів для ветеранів війни

10 Жовтня 2023, 8:21

На Закарпатті започатковували нову програму підтримки ветеранів і ветеранок війни в боротьбі з психологічними травмами. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук голови Закарпатської обласної військової адміністрації Віктора Микити.

Зазначається, що в області виховуватимуть собак-терапевтів для підтримки ветеранів війни та безкоштовно передаватимуть їх за заявками військових.

«Цей напрямок є унікальним для нашої країни та спрямований на психоемоційну реабілітацію бійців із застосуванням методів каністерапії – різновиду психотерапевтичної допомоги за участю собак-терапевтів», – повідомив він.

Зазвичай, такий вид терапії психологи застосовують у роботі з військовими під час проведення сеансів.

«Однак ми вирішили піти далі – виховувати чотирилапих і передавати їх безпосередньо ветеранам. Після навчання чотирилапих безкоштовно передаватимуть на запит ветеранам. Також буде можливість обрати конкретну собаку певної породи», – додав голова Закарпатської ОВА.

З його слів, перші три собаки вже проходять підготовку в Кінологічному центрі й через три місяці будуть готові до передачі ветеранам.

Раніше ми розповідали про те, що змінилися вимоги щодо перевезення котів, собак та тхорів за кордон.