Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Цьогоріч міжнародні партнери виділять на дрова 2,6 мільярда гривень

9 Жовтня 2023, 18:46

Про це Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук повідомила в ефірі національного телемарафону. Вона пояснила, що йдеться про населені пункти прифронтових областей, визначені у відповідному наказі Мінреінтеграції. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Ірина Верещук додала, що залежно від розташування населених пунктів людям видаватимуть готівку на покупку дров чи привозитимуть їх просто додому. Державне підприємство «Ліси України» разом з Укрзалізницею вже опрацьовують маршрути доставки. У фокусі особливої уваги будуть найбільш вразливі категорії населення: жінки з дітьми, маломобільні та самотні люди.

«Принагідно хочу подякувати за проведену роботу пані Деніз Браун – координаторці системи ООН в Україні. Цього року ми домовилися з нашими закордонними партнерами, що український Уряд зосередиться на витратах на безпеку й оборону, а міжнародні донори подвоять свої видатки на закупівлю дров. Сума цих потреб становить 2,6 мільярда гривень із 5 мільярдів на проходження зими загалом», – резюмувала Віцепрем’єрка.

МІТКИ