Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Полтаві для ВПО проводять безкоштовні заняття з англійської мови

8 Жовтня 2023, 11:25

У місті для переселенців безкоштовно організували заняття з англійської мови. Проводитимуть їх упродовж навчального року в центрі адаптації ВПО «ЗМІСТ». Про це РеІнформ повідомляє з посиланнямна Суспільне.

«Вивчала англійську в школі та в університеті, але через війну немає можливості вдосконалювати свої знання та практикувати англійську. Тому це гарна можливість поновити свої знання і можливість спілкуватися англійською з іншими людьми», ­­– каже переселенка із Харкова Олена Катеринчук.

Заняття з іноземної мови у центрі влаштовують щосереди, кожне триває 1,5 години. Групу сформували з 11 людей.

«Пропрацьовуємо здебільшого розмовну англійську тому, що людей багато, всі дорослі. У всіх різні інтереси, хобі і так далі. Тому ми радимось, у нас опитування в групі у Telegram. Вони мені кажуть, про що вони хочуть поговорити, я готую матеріал, і ми говоримо, дивимося відео, розбираємо лексику, трішки граматики, звичайно, куди ж без цього», – говорить викладачка англійської мови центру адаптації ВПО «ЗМІСТ» Юлія Пінчук.

Зазначається, що заняття розпочались у вересні та триватимуть до кінця навчального року. Опісля його закінчення переселенці отримають сертифікати.

«Ми від себе дамо сертифікати саме про кількість проведених годин, тобто, що людина прослухала певну кількість годин. Тому що саме про рівень (знань – ред.), ми не навчальна школа, ми не компетентні, не можемо давати», –– каже менеджерка центру адаптації ВПО «ЗМІСТ» Марія Погрібна.

Нагадаємо, у Черкасах людей літнього віку безкоштовно навчатимуть англійської мови з нуля.