Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Вінниці 20 учасників програми «Муніципальне житло» отримали ключі від квартир у новобудові

7 Жовтня 2023, 17:12

Нещодавно 20 учасників програми «Муніципальне житло» першими отримали ключі від квартир у будинку на вулиці К.Василенка. Серед них–– військові та переселенці. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

Зазначається, що у цьому будинку найбільша квота – 18 квартир – була передбачена для сімей учасників бойових дій та 14 – з числа внутрішньо переміщених осіб.

«За 14 років, відколи діє цей житловий проєкт, у Вінниці збудували 12 сучасних багатоповерхівок. Проживають у них понад 1000 родин, 860 з яких долучилися до участі у програмі. Першочергово ми ставили за мету дати можливість людям отримати житло з оптимальним співвідношенням ціни та надійності. Результат дає про себе знати, адже запит від вінничан є постійно», – зазначив міський голова.

Це вже другий будинок, який звели в місті під час повномасштабної війни. До будівництва приступили з урахуванням усіх заходів безпеки, надійності та сучасних підходів. Приміщення електрифіковане, має підземний паркінг, який може слугувати укриттям, а також оснащений необхідними засобами для людей з інвалідністю по зору.

Нагадаємо, Вінниччина отримає майже 374 мільйони субвенції на відбудову інфраструктури.