Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Херсонська ОВА підписала меморандум про співпрацю з корейською компанією

7 Жовтня 2023, 11:55

Нещодавно Херсонська ОВА підписала меморандум про співпрацю з корейською компанією K-water, у межах співпраці будуть встановлені 50 модульних установок очищення води. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук обласної військової адміністрації.

Зазначається, що також розглядається можливість залучити партнерів до відновлення дамб, систем водопостачання та водовідведення, які зруйновані ворожими обстрілами. Заплановані й проєкти в галузі відновлювальної енергетики.

На саміті G20 президент Республіки Корея Юн Сок Йоль оголосив про план підтримки України вартістю 3 трильйони вон. Ці кошти підуть у тому числі й на забезпечення питною водою.

Крім того, корейські експерти розробляють план відбудови Каховської дамби. Проте наявної інформації недостатньо, а безпекова ситуація не дозволяє зібрати усі необхідні дані.

Корейська корпорація водних ресурсів також повідомила, що розглядає можливість створення філії у Польщі, щоб розширити масштаби співпраці та надавати безперебійну підтримку.

Заступник начальника Херсонської ОВА Антон Самойленко висловив вдячність Уряду Республіки Корея та Корейській корпорації водних ресурсів за підтримку у відбудові Херсонської області та висловив сподівання на подальшу співпрацю, зокрема і після повного звільнення регіону.

Нагадаємо, Словаччина долучилася до будівництва водогону на Дніпропетровщині.