Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Польщі знову надають грошову допомогу для українських шукачів притулку

7 Жовтня 2023, 9:32

Німецький фонд Diakonie Katastrophenhilfe відновлює виплати для українців, але змінює умови. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт фонду. 

Брати участь у програмі можуть українці, які приїхали до Польщі після 24 лютого та ще не отримували допомоги від інших благодійних організацій (наприклад, від ООН).

Щоб подати заявку необхідні наступні документи:

  • PESEL UKR заявника та членів його родини;
  • документ, що підтверджує дату в’їзду до Польщі;
  • у випадку осіб з інвалідністю або хронічною чи тяжкою хворобою заявника (чи когось із його родини) потрібно надати підтверджувальні медичні документи.

Як подати заявку?

  • Зареєструватися на отримання зимової допомоги від Diakonie Katastrophenhilfe можуть тільки бенефіціари програми, тобто ті, хто вже отримував цю грошову допомогу.
  • Втім, наразі процес реєстрації не є можливим. Потенційним учасникам програми грошової допомоги спочатку прийде SMS із запрошенням заповнити анкету, а вже після цього з’явиться можливість подати заявку.
  • Кількість домогосподарств, які можуть брати участь, обмежена та не перевищує 1000.

Далі учасники будуть очікувати на результат розгляду заявки. Їм надійде SMS на телефон або лист на електронну адресу. Також можна буде самостійно перевірити статус своєї заявки, увійшовши в профіль, який учасники вже мають на сайті програми.

Сума складає 1000 злотих (8399 грн) на кожного члена сім’ї, але не перевищує 3000 злотих (25198 грн) на одну родину.