Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Запоріжжі художниця прикрашає малюнками евакуаційні автівки для волонтерів

6 Жовтня 2023, 15:36

У місті мисткиня Вікторія Пісоцька розмальовує евакуаційні автівки для волонтерів. Також прикрашає малюнками пошкоджені від російських обстрілів будинки. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Суспільне.

Зазначається, що жінка створює малюнки на автівках для евакуації з прифронтових зон. Остання машина, яку вона прикрасила, має поїхати на Донецький напрямок. На ній за бажанням волонтерів, вона зобразила Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Крім машин для евакуації, Вікторія розмальовує і пошкоджені від обстрілів будинки. На розбитих вікнах, що закриті OSB–дошками, створює малюнки для перехожих.

«На першій Укрпошті ми малювали логотипи пошти у вигляді кульок, які несуть посилочки, і патріотичні малюнки. На іншій у нас були вірші. Там багато людей приходить і кожен для себе щось відмічає. Для когось це буде приємний ранок, день, вечір. Щось прочитав і далі пішов», — говорить вона.

Вікторія каже, що почала малювати від початку повномасштабного вторгнення, а перший малюнок створила у військовому госпіталі:

«Там все таке сіре було, похмуре. Хочеться військовим щось приємне зробити. Тому ми зафарбували дуже багато стін, зробили стіну муралів на вулиці», — розповідає жінка.

Художниця також бере участь і в благодійних аукціонах. Для них вона розмальовує залишки російських снарядів. Завдяки таким виробам на останньому аукціонів вдалося зібрати 52 тисячі гривень на потреби ЗСУ.

Нагадаємо, у хабах Запоріжжя та Обухова переселенцям із Луганщини розпочали надавати послуги адміністратори ЦНАПу.

Фото: Суспільне Запоріжжя

МІТКИ