Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Брюсселі запрацював офіс Українського клубу аграрного бізнесу

6 Жовтня 2023, 14:29

Нещодавно в Брюсселі запрацював європейський офіс асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ). Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на УКАБ.

Зазначається, що його головними завданнями стануть:

  • консультативна підтримка українських агровиробників у підготовці нашої держави до майбутніх передвступних переговорів щодо членства в ЄС;
  • пошук взаємовигідних рішень у врегулюванні проблемних питань аграрної торгівлі між Україною та ЄС;
  • налагодження конструктивного діалогу від імені українського агробізнесу з інституціями ЄС, державами-членами та європейськими діловими асоціаціями.

Крім того, європейський офіс УКАБ також сприятиме узгодженій публічній комунікації українського агробізнесу з європейськими стейкхолдерами.

Діяльність офісу здійснюватиметься у партнерстві між УКАБ та міжнародною компанією у сфері європейського регулювання і адвокації KREAB.

«Присутність українського бізнесу в столиці ЄС дуже давно стояла на порядку денному, а сьогодні потреба в такій присутності більш ніж очевидна. Український агробізнес твердо переконаний: майбутнє України, її економіки, аграрного сектору тісно пов’язане з поверненням нашої держави до європейської сім’ї. Ми докладатимемо всіх зусиль для налагодження відкритого, конструктивного діалогу з нашими європейськими партнерами», – заявив генеральний директор УКАБ Олег Хоменко.

Нагадаємо, нещодавно стартувала програма підтримки підприємницьких талантів у агропродовольчому секторі.