Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Рівненській обласній лікарні запрацював центр реабілітації

6 Жовтня 2023, 11:38

У Рівненській обласній клінічній лікарні нещодавно запрацював центр реабілітації. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук начальника Рівненської обласної військової адміністрації ВіталіяКоваля.

Зазначається, що у медзакладі лікуватимуть військових після травм і поранень. Також реабілітацію зможуть проходити й цивільні.

У центрі встановили медичну бігову доріжку, мотомеди, шведські стінки, вертикалізатор, сходи для навчання ходьби, гімнастичні кушетки тощо. Також провели капітальний ремонт і розмістили 20 ліжок.

За словами Віталія Коваля, Рівненщина продовжує розвивати галузь реабілітації. Основою є Клеванський госпіталь, де цьогоріч розпочнуть будівництво нового хірургічного комплексу.

«Від нього підуть і ефективні центри по цілому регіону. Один із таких –– обласний Центр реабілітації. Приємно, що тут є синергія ВООЗ, міністерства, обласних адміністрації та ради, а також колективу лікарні. До слова, послуги в Центрі будуть безкоштовними. Для цього обласна лікарня заключила договори з НСЗУ. Відповідно за послуги дорослим і дітям лікарні платитиме держава», – додав очільник області.

Нагадаємо, на Рівненщині запустили інноваційну систему для виклику чергових лікарів.